Thursday, August 4, 2016

ADVIK 2016

Guess who's back.
Ano, zase jsem zapomněla, jak ty posraný reporty píšu, ale budu se snažit se držet toho, jak to píšu vždycky. Chápem se. :D Máme tu report na Advik, Aduvenvik, Advyk, říkejte si tomu jak chcete. :D
Hmm, co bych k tomuhle conu řekla. Stalo se toho hodně, ale vlastně se nestalo vůbec nic. Začněme tedy na úplném začátku - to by mělo být čtvrteční ráno.

Čtvrtek

No, spala jsem dvě hodiny, což je určitě fakt, který vás velice překvapil, protože já před conama vždycky moc spim že jo :DDD (tentokrát za to ale tak docela nemohl cosplay, spíš vypitý energiťák a moje chuť si povídat - not sorry Sasí) 
Filip řekl, že bude v 9 v Hradci. Pak že v 10. Tak nakonec jsme vyjeli asi ve tři čtvrtě na 11 :DDD klasika, nic nového. Do Prahy jsme se díky devadesáti čtyřem a půl kolonám a objížďkám dostali asi ve 2 nebo tak nějak, prostě hrozně pozdě na to, v kolik jsme vyjeli. :D Na místě jsme se ihned šťastně setkali se zbytkem naší squad - a Sayuri žadonící o prachy na vstup :DD - a šli si tak nějak vystát frontu na ubytko - samozřejmě jsme hovada a nacpali jsme se na začátek fronty, tudíž jsme si našli výborná místa, as always :D člověk si to holt musí umět zařídit xD samozřejmě vás doufám nepřekvapí, že si z čtvrtka nic moc nepamatuju - já si totiž z čtvrtků nikdy nic moc nepamatuju, nevím proč. Každopádně ještě vím, že jsme fotili polaroidem, viděla jsem Metadona ještě než to bylo cool a viděl ho každej, s Kanaem jsme se snažili zkrotit spánkovým deficitem nabuzeného Sasiru, protože přísahám, ti co šli okolo nás si museli myslet, že je na sračky (kdo ví jak se projevuje Sasího spánkový deficit, ví přesně, o čem mluvím (viď Hansi, Akicon) xDDD). Taky jsme seděli s Lin a asi dvaceti dalšíma lidma a páchali hromadnou sebevraždu, což bylo ofc taky velice krásné! Večer šla část z nás na pivo a džusík - já měla jako hipster víno, protože prostě musim bejt jiná, že jo #vtip. Tam jsem taky požádala Járu o ruku, Jára mi řekl, že už má Kanaeho, ale i tak jsme manželé. Poté jsme s Kanaem, Akio, Amonem, Franky, Sasím a Natkou ještě trashovali před Albertem a pili Kanaem výborně namixovaného Sklepmistra se Spritem - Kanae by se tim měl živit tho :DDD. Po návratu z našeho předalbertového dobrodružství jsme squatovali s nějakejma lidma, který vlastně vůbec neznám... ale byla mezi nima Sayuri myslim :DD Pak jsme šli asi nějak spát, já fakt nevím xDD

Pátek

Docela spešaru den. Vzbudila jsem se ve 4 ráno a půl hodiny jsem jen seděla a čuměla všude kolem sebe, protože mi byla zima a nemohla jsem spát. Pak jsem teda od Kanaeho urvala kousek spacáku a chvíli zkoušela usnout - nějak se to podařilo. Další probuzení proběhlo asi v půl 8 nebo tak nějak, samozřejmě jsem měla hroznou rýmu a takový ty conový věci protože alergie na prach ftw. :D Po nějaké té chvíli jsem se začala strojit do Hermiony - paruka na ní byla od Akiconu v pytli a já jí ani neviděla, což byla osudová chyba, protože vypadala fakt strašně a já jí na tý hlavě musela narafičit tak, aby to bylo co nejmíň hrozný. xDD Odmítla jsem mít černý silonky, i když bych je mít měla, ale v tom vedru? Ne díky, potila jsem se už tak dost. Šli jsme si tradičně koupit snídani do Alberta, kde mě neskutečně nasrala ježibaba za pokladnou, která není schopná pochopit, který zboží patří k sobě a který ne.
Venku byli kokoti s vodníma pistolema - seřvala jsem je, že jsou čuráci, že střílej vodu po cosplayerech, že jim můžou zkurvit makeup... asi asi 10 vteřin na to začlo hrozně pršet. Gratuluju Milko, gratuluju. Celkově pátkový počasí bylo něco jako: Chvíli se schováváme před deštěm, pak se schováváme před sluníčkem. :DD Každopádně jsem k sobě měla mít Akinku jako Draca, ale to by nebylo ono, kdyby nedorazila very very pozdě. Do té doby jsme stihli nějaké to foceníčko s Katy, která jako vždy nezklamala a moc se těším na fotky :3 Filip samozřejmě navrhoval všechny pózy a úhly na focení, i když jsem kvůli němu musela ležet v mokrý trávě, jajaj. :D Po tom co přijela Aki jsme rychle nafotily nějaká ta selfíčka a já se šla převléct, protože vedro, protože podpatky, protože už jsem konečně chtěla kraťasy, abych zas mohla sedět jako chlap - sukně to totiž prostě nedovoluje :DD a taky jsem se těšila, až si konečně sundám tu příšeráckou paruku :¨) No a pak mě Aki tahala po obchůdkách a kupovala si sladkosti (a sežrala jsem želé, který bylo asi pro Kyla, ale bylo dobrý) a taky kupovala lenochody a čo ja viem. xDD A ještě si vzpomínám, že mě balil hotdogovej týpek a nabízel mi whiskey, když mu dám pusu. Už jsem si tam nikdy nic koupit nešla...
Další zajímavostí byl Sasira ve Flowiem, i když ten roleplay nebyl zas tak cool, protože si nenechal sahat na zadek. :( A celkově s ním nebyla moc řec a nedalo se na něj sahat, chápem se. (A lezla po něm nějaká holka. My to s Kanaem viděli. Chápu, že v rámci cosplaye, ale vocaď pocaď, chápem se, je to jasný.)
KAŽDOPÁDNĚ - Proč je tenhle den spešaru:
1. Už je to rok od Sans :'''))) Před rokem jsem prostě začala shippovat Sans, moje srdce už rok bolí a brečí evertim 11/10, jsem Sans královna (although don't call me queen I'm far more great) a tak dále, Sans je můj důvod žít. 
2. Urovnala jsem (dobře, neurovnala jsem ho já) dvouletý spor (jak jinak tomu říct? 2 roky ignorace a hejtu?) a jsem za to hrozně ráda. Ať si mě za to soudí každej jak chce, ale pokud vím, byl to můj vztah (ať už přátelskej nebo i jakejkoliv jinej) a já ho posrala, jsem si toho vědoma, pokud vím, já se s lidma můžu usmiřovat jak chci a kdy chci, je to čistě moje věc, takže si svoje názory strčte do prdele, děkuju. :D - tím byl letošní Advik spešl. Víte, já totiž tvrdím, že každej Advík je pro mě něčím osudovej nebo tak něco. Tohle je letošek. Jsem zvědavá, co to bude příště. :D
No, jinak v pátek večer jsme to kempli nejdřív zase před Albertem, kde jsme si tak nějak všichni brnkali na Amonovo ukulele, zatímco Kanae zase míchal chlast. Pak jsme se teda rozhodli se přesunout a ukotvili jsme to na konci běžecký dráhy, dokud nepřišli staffáci s tím, že přijeli policajti (asi hluk, idk) a že máme jít na ubytko - byla asi půlnoc, gratuluju :)))
Samotné ''usínání'' mě velice pobavilo, protože Sasira musel kvůli Dai- teda Kanaemu, litovat všech svých životních rozhodnutí, zatím co já chcípala smíchy. 

Sobota

Já si fakt hovno pamatuju...
Asi jediná noc, kdy jsem se fakt vyspala, jakože fakt vyspala, protože jsme si kvůli konfrontaci z minulé noci lehli spolu a Sasí spal tak jakoby jakože trochu mimo nás. xD Kanae měl Kanaeho, já jsem si musela nelegálně (a rychle) přilepit ulomený roh a začala jsem se strojit do Milky - samozřejmě jsem si někdy v půlce dne vzpomněla, že jsem doma zapomněla zvoneček :(( A taky se mi úplně rozsračkovaly čokoládky, protože jsem je koupila už ve středu (sleva neasi) a tak byly v sobotu ráno úplně rozteklý xD takže kdykoliv jsem je někomu dala, upozornila jsem ho, že ji musí vypít. Snídaně z Alberta mi byl přinešena (díky Sasí <3), protože mi moc dlouho trvalo dát dokupy paruku a všechny její kousky (příčesy), který jsem musela rozčesat. Samozřejmě, to by nebylo ono, kdyby se nějaký během dne neurvaly.
Venku bylo relativně přijatelně a nějací týpci prodávali nanuky za deset korun, takže jsem si ihned jeden zakoupila, protože přijatelné počasí nevydrželo dlouho, kor na sluníčku. Rozdávala jsem rozteklý čokoládky, škrtala si kamarády v seznamu... A stejně jsem pak zjistila, že mám víc čokolád než kamarádů, takže jsem ten zbytek rozdala mezi random lidi, nebo jsem je rozdala těm, co už měli. (To bylo taky hezký, cestou z jídla na mě jéjovala nějaká slečna a ptala se mě, jestli rozdávám čokolády. Kdybych bejvala věděla, že mi tolik zbyde, tak jí klidně dám na místě :D.)
Neustále jsem si někde přisedávala ocas, narážela rohama do stromů, protože jsem vždycky zapomněla, že je mám... Klasika. Pak jsme teda jakože šli na jídlo ne, Na kebab a pizzu. Hans se tam nakrásno zhádal s tou hloupou (asi) ukrajinkou, která to tam prodávala a očividně sama nevěděla, kolik co stojí, Taky bych se hádala, ale bála jsem se, že mi plivnou do kebabu. Kebab byl mimochodem hrozně dobrej, jen do něj mohli dát víc zeleniny a míň omáčky, protože tekla fakt všude. Pak jsme měly s Aki za úkol pohlídat Sasímu jeho kousek pizzy (ale někdo mu kousek ukousl, kdo to jen mohl být...) zatímco si šel koupit pití... a pak se Sasínek rozhodl, že je na čase, aby se šel obléct (v překladu abych ho já šla obléct) do Aldriche (aka velký červený dildo).
Tak jsme se teda přesunuli na ubytko a tahali všechny potřebný věci tam k těm schodům, kde samozřejmě všichni čuměli. Pak se jako pomocník přidal Kanae, thanks god, i když to nejhorší jsem tam actually odlítala sama. xD (Slepila jsem si inteligentně prsty vteřinákem, jak překvapující.)
Pak jsme Sasího s jeho obřím dildem a tyčí dotáhli dolů, lidi hrozně čuměli, tak jsme Sasího odstavili před vchodem, kde si ho všichni hrozně moc fotili a tak, chápem. A poněvadž bez nás se ještě neuměl hejbat, tak jsme ho přemístili někam ke ''křižovatce'' a buď se schovávali v jeho stínu - jakože doslova, bylo hrozný vedro a on dělal stín - a nebo, když nás sral, jsme mu vyhrožovali, že odejdem a on by si neměl s kým povídat, ale stejně mi ho nakonec bylo vždycky líto, protože prostě je to jak nechat někde uvázanýho psa samotnýho. :D :D Pak jsme na chvíli vypadli - to jsem se šla převlíct vlastně... a měla jsem to Dai- teda Kanaeho tričko, no... Každopádně, když jsme se vrátili, tak jsme zjistili, že už se naučil se pohybovat bez nás (ale stejně jsme ho na focení museli tahat my). Aby nebylo všechno tak perfect, tak se Sasímu někde uvolnil/ zkřivil/ co já vím drát a měl z toho emolýtka (čtěte ''pořezaný'')... Ale jak jsem již zmínila, na focení jsme ho táhli my xD
Abych nezapomněla, tak v sobotu měla naše milá Reji narozeniny a dostala speciálně rozteklou čokoládu a přání všeho nejlepčejšího!
Pak mám tak docela výpadek, vím, že jsme Sasiru svlíkli z Aldriche a šli někam ven? No... šli jsme někam ven... :DDD A odjela nám Akinka :cc. Každopádně! Večer jsme šli ještě fotit, ukázalo se, že Katy je profík v jakékoliv denní době (ne, že by někdo pochyboval) a vznikly překrásně edgy fotenky. Ten den bylo vlastně všechno edgy a PROPÁNA BOHA, AMONOVA PRSA!!! Přísahám, Amonova prsa jsou moje nový aesthetic a můj důvod žít a taky spolu budeme mít kariéru, budem mít plastickou chirurgii! Jo a ještě jsme fotili krásný fotky Polaroidem a tak. A byli jsme edgy af. Po focení jsme se sešli s Amonem a Franky a zase šli na běžeckou dráhu, kde jsme jeli hity z HSM, zatímco Kanae odešel pogovat. Vím, že jsem pak měla hrozně blbou náladu a byla mi zima, tak jsme si šli s Kanaem a Natkou lehnout (zbytek naší squad už spal). A víc si zas nepamatuju. :D

Neděle

V neděli jsem vždycky protivná. A na Advíkách jsem v neděli megaprotivná, netušim proč, ale je to tak. :D Ráno si moc nepamatuju... Natka byla cvok a oblíkla se do cosplaye a Dája byla obětavá a šla do toho s ní :DD. Šli jsme i s Byou pro snídani (vybrala jsem dva poslední krojsanty a Bya dva poslední nevímcotobylo <3) do Alberta a když jsme vylezli z Alberta, tak neskutečně chcalo, takže jsme se všichni schováváli pod jeden - Byin - deštník, pod kterým jsme pak myslím i squatovali xDD Ti statečnější z nás poté vylezli zpod deštníku a šli v dešti. Pak jsme se někdy nějak dostali zas k Modrý škole, kde jsme chvíli tak nějak postávali, vím, že jsem si pak šla pokecat s Reji a že jsme spolu koukaly na Roast Yourself od Lilly...(A taky vím, že jsme si šly ještě s Natkou zahrát LoLko na Skillcraft, ale absolutně nevím, kam to zapadá v týhle časový linii. :DDD) A pak mě vytáhli na společnou fotku, na které se tvářím něco jako ''zabijte mě, prosím'', protože jak jsem již řekla, neděle nejsou můj šálek kávy. :DD Po focení se část z nás tak nějak vrátila a část ještě fotila cosplaye... MYSLÍM... Fakt si moc nevzpomínám, každopádně jsem si pak ještě pokecala s Davem (a prej může za můj cosplay Momoi, což si já ale nepamatuju, ani kdybyste mě měli zabít... jakože vím, že mi ji jako první fotil a že ji jako první viděl, ale... jo. počkat, to by docela dávalo smysl :DDD) přičemž jsem si musela v hlavě poznamenat, že jsem blbá, protože já bych za nim sama od sebe s tím, že se zas můžem bavit, nešla, protože jsem na to moc připosraná a bojím se rejectu. :D Ale jsem fakt ráda, že se zas bavíme. #AkinoNebuďSentimentální
Teď to bude teprv sentimentální! (To slovo píšu asi napotřetí, ani psát už neumím.)
Poněvadž to prostě byla neděle - a mimochodem zase pršelo!, tak nadešel čas rozlučování a podobných ošklivých věcí a Kanae byl opravdové emo a měl slzu, ale já jsem tbh taky měla slzu, protože jsme s Kanaem spolu strávili technicky vzato 14 v kuse a najednou jsem měla být bez něj a úplně že naaaahhhhh. A tak jsme trošku pršeli, já i Kanae. Ale oba jsme byli emo, takže nám nemůžete nic vyčítat. 
Pak teda Amon, Franky a Kanae odjeli a my se tak nějak taky chystali k odjezdu myslím? Ještě si vzpomínám, že jsme si šli se Sasím pro kebab, ten jsme pak nějak snědli a potom jsme jeli domů, mám takový pocit. 
No! A to je asi tak nějak všechno! Jsem si jistá, že jsem na spoustu věcí zapomněla, ale ten report píšu asi už 4 dny s tím, že chodím na odpolední, tzn. píšu vždycky kolem půlnoci a to už mi ty informace tak nějak mizej xD. Takže tímto tu to ukončuju. :3

Plusy a mínusy

+ BubbleTea: Miluju, na Adviku nikdy nezklame. 
+++ Fall Out Boy týpek: Prosimvás!!!!! Jak vevnitř lidi něco prodávaj ne, tak tam byl týpek (u jídelny), co pořád pouštěl Fall Out Boy!!! Chodila jsem si tam stoupnout ke zdi a poslouchat FoB a taky jsem si toho typa chtěla vzít. 
- Ožralí otaci: Tohle hejtim na každým Advíku. Hele jako dobrý, taky jsem se trochu napila, ale do píči aspoň se umim chovat. 
- Freehugeři: KURVA BĚŽTE SE ZABÍT. Nikdo vás objímat nechce, jasný? A už vůbec ne, když za někym přilezete a div mu tu ceduli nenarvete do chřtánu. Zoufalci. 
- Žádnátavkažádnejfén: vÁŽNĚ. Stejně tohle nikdo nedodržuje, každej rok tam s tou tavkou manipuluju a IDGAF. Celkově tadyty zákazy, co to má bejt, my nesmíme mít na ubytku ani kapku alkoholu, ale staffáci tam choděj nachcaný? (Ne všichni, nebrečte)
- Celková organizace: Musím se vyjadřovat? Je to fakt tak třeba? 
+/- Počasí: Já nevím, chvíli bylo vedro, chvíli fajn, chvíli pršelo... Letos si to z nás dělalo prdel, ale alespoň nejsem spálená jak vloni. :D
+ Kamarádi: Oni jsou tu vždycky.

Jedno velký díky

Čím víc conů, tím línější jsem. 
Jedno velký díky všem mejm friendům, který se mnou trávili čas, spešl díky Akince, Kanaemu a Sasímu, ti tam se mnou byli asi nejvíc, ale celkově jsem za vás za všechny moc ráda, jste lásky nuu. 
Dále tak nějak děkuju všem, se kterýma jsem se bavila, ať jen pár slov nebo nějaké delší rozhovory. Speciální dík patří i Dáje za to, že mi dělala hotspot. <3 Všechny vás lovuju. A už opravdu stačilo, uvidíme se na Akiconu, do té doby se mějte krásně, čusík. 

Pár fotenek na konec 


Ukradli vozejček a museli ukázat, že jsou retardovaný


 Hromadná sebevražda <3


Ma bitchy hotspot!


Můj manžel a jeho manžel (more like meme Kanae)


Bejbys, tuhle fotku hrozně moc žeru a musim ji mít všude, prostě jo!


 Víte, kolik měří Kanae? No přece 165 cm!


Aldrich telefonuje, prosím pěkně. Aneb jak cosplayery (ne)fotit. 


Zlatíčka <3.


Reji s mateřskejma znamínkama na krku. 


PRSA! #edgy


Vím, že vypadám jak sračka, ale bylo to v neděli. A ta fotka tu prostě má svoje místo.


Akinečka moje nejdražšíííí <3

Příjemnějc se tvářit neumím, sorry. 

A nakonec trochu narcisování, protože Katy je bůůh!No comments:

Post a Comment